Předvolební kouzlo nechtěného

Kategorie:

Štítky:

Denně chodím kolem jedné autobusové zastávky v Teplicích a včera jsem potkal na její zadní stěně kouzelnou skupinku plakátů. Že předvolební boj začal víme všichni, však ČSSD agituje už od začátku roku, kéžby ale programem a ne jen negacemi cizího.

O podivném uskupení Severočeši.cz jsem tu již psal, jsou pro mne nevolitelným uskupením a navíc mě vytočilo jejich spamování. Je to podivné uskupení, na jejichž kandidátce jsou lidé, kteří již dříve kandidovali za nejrůznější uskupení a tak trochu očekávám/tuším, kdo z nich projde na hejtmanství a že vedení uskupení Severočeši.cz bude dost zklamané, protože nejde o sourodé uskupení lidí. O jejich předvolební kampani ještě napíšu, protože jednoznačně v ní mají obvinění, se kterým ale nic nedělají, buď lžou, nebo zamlčují trestné činy, ale o tom opravdu později.

Reklama

Že nejsem fanda ČSSD a dokonce díky současnému vedení mi hodně vadí je známo, alespoň čtenářům mého blogu. Volit je nebudu, jen zopakuji, že podpora Jiřího Šlégra je pro mně trochu zklamáním, byť mě mrzí, že jsem propásl jejich předvolební kamion v Teplicích, protože tu nádhernou techniku bych velmi rád nafotil .

Omlouvám se za ne zcela špičkovou kvalitu fotky (proklikem se dostanete na její větší verzi), ale plakáty jsem fotil narychlo, protože čekám že brzo budou strhány, nebo přelepeny jinými. Nicméně to uskupení mi říká jediné. V Ústeckém kraji kandidují Severočeši a hlasují pro ČSSD. No alespoň, že to víme, protože ČSSD je konzistentnější uskupení, takže poselství je jasné, nevolit Severočechy, ale klasištější neúčelová uskupení, třeba pokud je pro někoho nepřijatelná ODS, tak vybrat SNK-ED, kterážto již nějakou dobu existuje a reprezentuje naši zemi i v Evropském Parlamentu.

Přidávám ještě jeden odkaz na půvabný billboard ČSSD.