Jamendo: Project System 12

Kategorie:

Štítky:

Už jsem několikrát psal, že bez rozumného přísunu hudby nedokáži moc efektivně pracovat. Kromě pravidelného poslechu (za vcelku symbolickou částku 3 €/měsíc) hudebních stanic na přání z Last.fm, a nákupů známých hudebníků ze 7digital, občas zabrousím na Jamendo, které je snad nejlepším katalogem hudby šířené pod příjemnými licencemi (Creative Commons) na světě.

Není to dávno, co jsem na blogu upozornil na tvorbu Daniela Bautisty, jehož kytarové verze klasických skladeb jsou opravdovou lahůdkou pro uši, a dnes se chci podělit o další zajímavý hudební příděl.

Reklama

Pouhý pohled na mou soukromou hitparádu, jíž jsem si nascrobbloval na Last.fm, napoví, že mi není cizí asi žádný hudební styl, opravdu jen TOP 10 zahrnuje dost zajímavé spektrum žánrů, ale vedou u mě syntetizátorové záležitosti. Na Jamendo.com jsem náhodou objevil Project System 12, který je tím správným šálkem pro mně, člověka jež má rád poklidnou syntetizátorovou muziku. Doporučuji k poslechu a pokud budete i stahovat, nezapoměňte hudebníkům přispět nějakým bakšišem.