Člověk míní, příroda mění

Kategorie:

Štítky:

Měl jsem moc pěkně naplánovaný víkend a nakonec je téměř vše vyhozené do koše. Ale můžu si za to sám, protože jsem opravdu chtěl sledovat závody Formule 1, konkrétně Velkou Cenu Austrálie, a záznam tak nějak není ono, třeba proto, že při sledování záznamu nelze udržovat perfektní přehled o dění na trati zapnutým live timingem.

V sobotu jsem měl jet malinko školit do Kladna, samozřejmě že jsem také jel, ale díky kvalifikaci na závody F1 jsem nevstával v rozumných a dostatečných 7 hodin ráno, ale v 3:45. Odjel jsem, dokončil školení a cestou zpět jsem zajel pro Lukáše Faltýnka, který se vyskytoval na filmovém festiválku „Jeden svět“ v Ústí nad Labem, a s nímž jsem měl domluvený pokec, je to další člověk znalý GNU/Linuxu.

Reklama

S Lukášem jsme zapadli do restaurace „U Střelců“, kterou máme hned vedle firmy, v níž pracuji, a dali si 3 pivka, jenže když se kecá, tak 3 piva jsou na 3 hodiny, pak ještě nějaký pokec doma a spát jsem šel v neděli v 1 hodinu ráno. Naštěstí závody F1 v Austrálii začínaly v o něco lepší čas, než kvalifikace, o celou hodinu později :D.

V neděli jsem vstával po 4 hodinách spánku, přiznávám, že prvních 30 minut jsem myslel, že zase okamžitě upadnu do náruče boha Hypna (často používaný Morfeus je bohem snů). Se závodem jsem byl spokojen i nespokojen (spokojen s dramatičností, nespokojen s výsledkem) a nastal čas něco užitečného dělat, jenže, celý den jsem byl jako z gumy, takže místo užitečné práce jsem dokázal v čase oběda napsat jen nedělní příspěvek na blog a zbytek práce se nekonal, budu mít, bohužel, dost nepříjemný pracovní týden, protože povinností je více, než mnoho a jeden den, který teď v tom časovém harmonogramu chybí, budu muset dohnat.

Ale to se nějak zvládne, holt budu zase pro některé lidi „nezodpovědné hovado“, jenže je reálné jen makat a nezajímat se o nic dalšího?

Komentáře

2 komentáře: „Člověk míní, příroda mění“

  1. LuFa avatar

    Makat a nezajímat se o nic dalšího reálne je. Rozhodně to však není žádoucí :-). Svůj život žijeme každý pouze jednou a je hloupost trávit ho jen prací. Takže Marku, dobře jsi o víkednu udělal, že jsi ho celý nepropracoval.

  2. MaReK Olšavský avatar

    LuFa: Průšvih je, že den má jen 24 hodin a tímto způsobem se mi podařilo si pěkně nakakat do bot.