Tak mě Vodafone dostal

Kategorie:

Štítky:

Kdysi dávno jsem si ulevil nad šíleným marketingem Vodafone, přesněji externí firmy, a k 3. březnu 2015 k nim přecházím. Úvaha to byla zralá, komunikace s operátorem v pohodě a přenositelnost čísla bezproblematická.

S T-Mobile jsem byl vždy spokojen, co se týče služeb, jejich kvality i ceny. Jediný zádrhel jsem měl v signálu. Po přestěhování jsem se prostě ocitl v situaci, kdy telefonování málem připomínalo scénu ze seriálu „Ranč u zelené sedmy“, nejlepší stabilita při telefonování z vikýře.

Reklama

Jsem velmi rád, že přenositelnost čísla je možná a prostě funguje. Jsem rád, že jsem už nenarazil na arogantní hovado, které by se mi snažilo vysvětlit, proč bych měl opustit pevné připojení k internetu a domů si pořídit mobilní konektivitu.

17 let, tak dlouho jsem používal T-Mobile. K plné spokojenosti. A na při výpovědi jsem s úsměvem přešel hlášku prodavače, jenž vyzvídal, čím mě uplatila konkurence a na mou odpověď že „signálem doma“ poznamenal, že „to jsem zjistil brzo, když jsem u nich přes 15 let“. No je nelogické, že se člověk občas stěhuje.

Takže už se mi bude možné dovolat opět kdykoliv, musel jsem počkat na konec smlouvy, nechtíc vyplácet odbytné do konce smluvního vztahu.