O politice končím… (možná)

Kategorie:

Štítky:

Na tomto blogu pravděpodobně končím s psaním o politice. Chvalozpěvy na; v Ústeckém kraji; vítěznou KSČM psát nebudu a mám rád svou osobní svobodu. Mladším čtenářům doporučuji nastudovat dějiny, komunisté umlčovali nežádoucí názory vězněním oponentů, případně popravami.

Pokud se myšlení voličů nezmění, bude KSČM sestavovat za 2 roky vládu a v tom případě se pravděpodobně sejdeme ve vězení všichni kdo máme živnost, nebo ti „imperialisti“, kteří navíc mají zaměstnance a žijí z jejich otrocké práce.

Reklama

Sociálními sítěmi letěly hlášky o emigraci, ale dotyční si asi neuvědomili, že to není řešení a ani není kam. Řešením je odpovědnost volby, nikoliv pouze protestní, a žádné vytáčky „já za to nemohu, já nevolil“.

Aktualizace: Předpokládám, že tomu nikdo moc nevěřil, opravdu by musely nastat kruté časy, abych patřil k „tiché většině“.

Komentáře

Jeden komentář: „O politice končím… (možná)“

  1. […] čekají nás zajímavé věci a obávám se, že opravdu bude lepší přestat psát o mém vidění politiky, blog od politických článků promazat a coby šedá myš psát pouze o technických […]