Tip na výlet – Návrat dinosaurů

Kategorie:

Štítky:

V neděli 16. Listopadu 2008 jsem se byl podívat se svým synem Jakubem a jeho sestřenicí Leonkou do Litoměřic na výstavu Návrat dinosaurů. Akcička povedená, náklady přiměřené a radost dítek k nezaplacení.

Do Litoměřic na výstaviště to mám z Teplic přibližně 40 km. Můj syn Jakub měl na tuto výstavu jet se školkou, ale zapracovala nemoc, tak nakonec nejel. Protože jsem jej nechtěl připravit o pěkný zážitek, vzali jsme v Ústí nad Labem ještě jeho o rok mladší sestřenici (součet jejich věků je přibližně 9 let) a udělali jsme si menší výlet do Litoměřic.

Reklama

Výstavu „Návrat Dinosaurů“ instalovala společnost DinoPark, která provozuje stabilní instalace v Plzni, Vyškově a Bratislavě. Výstava sice není nijak obrovská rozsahem, ale je povedená, pěkná. Záverečný krátký filmeček byla jen příjemná třešinka na dortu povedeného výletu.

Pokud jste v rozumné vzdálenosti od Litoměřic, doporučuji výlet na tuto výstavu, máte na to čas do 14. prosince 2008. Pokud trefíte pěkné počasí a budete mít i dost času, dojeďte si cca 2 kilometry do Malé pevnosti Terezín, což už sice není pro malé děti, ale dospělí si mohou připomenout smutné kapitoly našich dějin.

Komentáře

Jeden komentář: „Tip na výlet – Návrat dinosaurů“

  1. LuFa avatar

    Bezva Marku, tak jsi mně připomněl, že musím napsat článeček z návštěvy Dino Parku v Plzni, kde jsme s rodinou a přáteli byli v létě.