ELH začíná, konečně

Kategorie:

Štítky:

Jako divák sleduji převážně pouze 2 disciplíny, závody okruhových aut; nejen Formuli 1, ale i další šampionáty a musím poděkovat stanici Sport 5 za lepší možnosti, než byly kdykolivěk v historii; a lední hokej. V hokeji téměř výhradně českou Extraligu Ledního Hokeje.

Ostatní hokejové ligy sleduji jen po očku, 1. ligu proto, že mě zajímá, kdo se z ní může dostat do nejvyšší soutěže, na zápasy 2. ligy jsem občas zašel v Teplicích, ale koukat se na takový hokej moc nedá. Ze zahraničních jen velmi po očku NHL, respektive úspěchy a neúspěchy New Jersey Devils.

Reklama

Takže hurá na zimní stadion Ivana Hlinky do Litvínova a letošní premiéra bude hodně zajímavá, protože přijede Sparta Praha, které se upsal jeden z někdejších pilířů HC Litvínov, Martin Ručinský (veliká škoda). Snad tato sezona bude alespoň stejně úspěšná, jako loňská.

Komentáře

3 komentáře: „ELH začíná, konečně“

 1. Dalibor avatar
  Dalibor

  Také doufám, že bude tato sezona úspěšná. Zejména pro nás, fanoušky Slavie 🙂

 2. Jiří Jakeš avatar
  Jiří Jakeš

  Zjistil jsem kdesi na zpravodajských webech, že z většiny zápasů má být na internetu zdarma dostupný online přenos. Tak jsem se právě podíval a ejhle. Na http://tv.hokej.cz/ by se skutečně mělo vysílat. No jo, ale tajné heslo k vysílání zní Silverlight…

 3. MaReK Olšavský avatar

  Dalibor: No naši byli dnes rozneseni na kopytech. Sparťani měli dvě nesmírně sličné roztleskávačky, Zápas to byl pěkný, ale bohužel se nezadařilo. Však zbývá ještě 51 kol a zatím jsem optimista, alespoň co se týče play-off.

  Jiří Jakeš: Moonlite nezabírá? To je portace Silverlightu, kterou připravuje Novell a má to posvěcené a podpořené od MS. Přeci jen je to boj o nástupce Flashe.