Výzva autorům Software-Wydawnictwo

Kategorie:

Štítky:

Software-Wydawnictwo vydává časopisy Linux+ a Hackin9, jejichž rešerše připravuji pro můj domovský portál LinuxSoft.cz. Poslední 2 rešerše bych měl připravit v následujících 2 týdnech, ale nebudu to dělat moc nadšeně, ne proto, že se mi časopisy nelíbí, ale nějak nemám chuť propagovat někoho, kdo svou (ne)činností poškodil několik autorů.

Od března, kdy přišlo oznámení o konci časopisů v ČR, napřed autorům, je s týmem naprosto nemožná komunikace, nereagují původní kontakty v ČR, nereagují ani z polské strany. Přestože jsem byl vyzván, abych poslal fakturu za články, za 21 dní po termínu splatnosti nebyli schopni ani zareagovat mailem na dotaz, kdy peníze na účet odešlou. Od několika dalších autorů vím, že nejsem sám, komu nezaplatili a s kým přestali komunikovat, myslím si, že v důsledku jde o desetitisíce KČ, které SW dluží českým (?a slovenským?) autorům.

Reklama

Z výše uvedených důvodů jsem se rozhodl dluh vymáhat přes firmu Deredes, na níž jsem četl výborné reference. Bylo by žádoucí, aby stejně postupovali i další autoři. Nemyslím si, že celková částka SW nějak ohrozí, ale vymáhání jim minimálně znepříjemní život.

Pokud se se mnou chcete spojit, využijte prosím formuláře na stránkách mého domovského portálu LinuxSoft.cz (omlouvám se, ale svou emailovou adresu nerad píši na web).

Komentáře

Jeden komentář: „Výzva autorům Software-Wydawnictwo“

  1. Vlastimil Ott avatar

    Nebude to poprvé…