Škola podvodů

Kategorie:

Štítky:

Petr Jeník připravil infoprodukt Škola podvodů, který vypadá jako další prodej návodů typu „Milionářem za 10 dní“. Petr dělá to co následovníci Milionového Impéria „gurua“ Davida Kirše, ale neobaluje to líbivou vatou.

David Kirš „byl všude“ v létě leta páně 2012, reklamám se nedalo uniknout. Po úspěšné Email Academy rozjel projekt Milionového impéria a vygeneroval vlnu následovníků, kteří prodávají infoprodukty, o jejichž hodnotě lze často pochybovat. Jsem přesvědčem, že 99 % „návštěvníků“ jeho kurzu neuspělo, protože prostě nemají znalosti v oboru, jež lze prodat.

Reklama

Blog Petra Jeníka sleduji již delší dobu a nesčetněkrát upozorňoval na to, jak drtivá většina lidí účastí v podobném kurzu jen prodělá peníze. Milionářem se nemůže nikdo stát jen účastí v kurzu, či čtením motivační literatury. Kde není co nabídnout, nemohou být ani peníze. Za kritiku Milionového Impéria Petr Jeník dokonce čelí žalobě od Davida Kirše, úsměvné, jak někdo nedokáže unést kritiku a hned v ní vidí lži a urážky.

Nový infoprodukt „Škola podvodů“, od Petra Jeníka, je zpracován podobným stylem jako nejrůznější klony MI, ale Petr v něm dává návody na podvody, které zkouší lecjaký vyčůránek, jenž chce/potřebuje přijít k zajímavým penězům, leč nemá co nabídnout. Snad jen hlupák nepochopí, že návody jsou ironií a ukazují jak snadno z někoho dělá vidina peněz hlupce.

Doufám, že bude PJ pokračovat, zveřejní co nejvíce videí, a přeji mu úspěšnou monetizaci projektu. Takový web je potřeba, bohužel jej hlupák stejně nakonec nepochopí.

Úprava 27. května 2015

Z článku jsem odstranil odkazy na web „Škola podvodů“. Bohužel drtivá většina lidí nepochopila sarkasmus a brala návody vážně, což něco vypovídá o inteligenci. Původní web už je smazaný.

R.I.P.