Jsem HOMOFOB!!

Kategorie:

Štítky:

Považuji se za člověka tolerantního, ale poslední dny jsem se dozvěděl, že jsem homofob. Že bych nejradši homosexuály vyhladil, protože nesouhlasím s akcemi jako proběhlá Prague Pride.

Sám se považuji za člověka velmi tolerantního a nejeden z mých kamarádů/přátel je homosexuální. Jsou fajn, chovají se normálně. Přeji jim uznání plnohodnostných práv, třeba aby mohli adoptovat dítě, rozhodně je lepší aby dítě mělo dvě mámy, nebo dva táty, než vyrůst v ústavu.

Reklama

Ale dávání homosexuality na odiv, jako něco lepšího, na akcích ala Prague Pride se mi příčí. Proč podobný „festival hrdosti“ neudělají alkoholici, manažeři, topiči, …?

Fakt úžasné bylo sledovat zprávy na TV prima, kdy jeden z účastníků, při živém vstupu, vystrčil na kameru holou p*del. Slova některých účastníků vyzněla, jako by jejich chování mělo být normou pro většinu, přátelé sorry, ale máme demokracii (pro nechápavé: Menšina se podřizuje většině!). Pokud si takto dělají reklamu, je mi z nich blivno. Naštěstí Ti jež mám mezi přáteli takové excesy nedělají.