Litvínov 11. září 2009: turnikety a Brno

Kategorie:

Štítky:

Hokejová sezóna je konečně tady, sice začala v magické datum 9. září 2009, ale můj oblíbený HC Benzina Litvínov začínal v Českých Budějovicích, tak jsem na první zápas jel až při druhém kole. Už mě s tím posunováním začátku docela štvou, ještě několik posunů dopředu a sezóna zimního sportu bude začínat v srpnu.

Napřed musím jednu pochvalu pro Litvínovský hokejový klub, podstatnou námitku si nechám na později. Litvínovský hokejový klub se domluvil s majitelem poměrně solidního areálu poblíže a vyřešil parkování, za pouhých 30,— KČ. Popojíždění kolem litvínovského zimního stadionu a hledání volného místa mezi domy bylo opravdu poměrně tristní záležitostí. Avšak naprosto šílená mi přišla instalace turniketů, zejména pokud chce člověk do domácího kotle, nebo má vstupenky s vchody C a D, vzadu jsou v úzkém hrdle a bez průchodu turniketem se divák nedostane ani pro pití,což neplatí pro druhou stranu haly.

Reklama

Hokej se mi velmi líbil, fanoušci už vědí, že HC Benzina Litvínov porazil Kometu Brno s výsledkem 5:3. Tak snad už jen několik fotek, které pozažuji ze svého místa za povedené.

Turnikety jsou opravdu nepříjemně úzké hrdlo.
Volby do Poslanecké Sněmovny Parlamentu České Republiky ještě nebyly, ale tady by poslanecká imunita asi neplatila (nicméně Jiří Šlégr pak už na ledě nebude).
Úspěšný zásah Jaroslava Hübla.
Bohužel to pokaždé nevyjde.
Nštěstí to Martinovi Trvajovi nevyšlo častěji.
Pohledný souboj, takový ve fotbale nenajdete a to je jeden z důvodů, proč je hokej divácky zajímavější.
A takový byl výsledek, když Kometa Brno zkusila alespoň vyrovnat za stavu 4:3 hrou bez brankáře.